Prucha Gustav (1875 - 1952)
Jízda na saních, signováno vlevo dole G. prucha, olej/plátno, 68 x 54 cm, lehce poškozená malba (Šm)
24.11.2018 - 14:00
CZK 25.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 18.000,-
Prucha Gustav (1875 - 1952)
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |